"Sağlıklı günlerinizle huzurlu anlar yaşayın."

Hakkımızda

Bizim ile ilgili detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Tıp merkezimiz 1996 yılında kurulmuştur.22 yıllık tecrübe ve birikimimizle sizlere hizmet vermekteyiz.Tıp merkezimiz 3 kat ve 900 m² alana sahiptir.Bünyemizde sizlere hizmet veren 33 çalışanımız vardır.Tıp merkezimizde Nöroloji,Radyoloji,Dahiliye,Kadın hastalıkları ve doğum,Çocuk sağlıgı ve hastalıkları,Diş,Tibbi laboratuvar,Acil servis birimleri mevcuttur.

Huzur tıp merkezi 21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; kaliteli hizmet,memnun hasta,mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran bir kuruluştur.

Vizyonumuz

  • Birincil ve en önemli hususl hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutarak gelecekte sektörde iyi bir noktada olmak.
  • İleri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmaktır.
  • Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerinde büyük noktalara ulaşmak ve sektöre yön vermek.

Misyonumuz

  • Çağdaş değerleri, bilimsel ilkeleri ,bilgiyi, meslek ahlakını,bilimsel bilgiyi öncü, yenilikçi biçimiyle, toplumun sağlık sorunlarının aydınlatılmasında ve çözümünde kullanarak sosyal bir sağlık kuruluşu olmak.
  • Hastalarımızın sağlığı bizim için önemlidir.Yaşam kalitelerini arttırmak ve sağlık hizmetlerini hasta ve yakınlarına güven ve huzur hissi verecek şekilde sunmak.
  • Sunduğu hizmet çerçevesinde hizmet ve fiyat oranında izlediği cizelgeyi bozmayan bir sağlık kuruluşu olmak

Anlaşmalı Kurumlar

sgk
bagkur
emekli